Velkoobchod

Kromě vývoje vlastních designových kolekcí se věnujeme především velkoobchodu. Naši stylisté a designéři jsou vždy informováni o nejnovějším vývoji v oblasti bydlení a životního stylu. Objednávky expedujeme po celém světě. Naši odběratelé se nachází po celém světě, avšak největší odběratele máme zde v Evropě. 
 
Arture je tu pro vás 
 
Naše společnost je tu vždy pro vás. Vynikáme tím, že nabízíme kvalitní služby a produkty. Naše zboží si můžete prohlédnout a zakoupit na našem showroomu a zároveň i prodejně, který se nachází ve městě Domažlice, kde je i sídlo firmy. 
 
Jak objednat?
 
Jednoduchost je jádrem našich činností. Objednejte si způsobem, který vám nejlépe vyhovuje. Můžete objednat online, telefonicky nebo e-mailem. Všechny tyto metody jsou u nás možné. Chcete provést změnu ve své objednávce nebo máte dotaz? Kontaktujte nás způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
 
Chci se zaregistrovat
 
Pokud máte zájem spolupracovat s námi, není nic jednoduššího. Stačí se zaregistrovat jako firma a poté nám telefonicky, nebo e-mailem oznámit, že máme zájem o spolupráci a my vám nastavíme podmínky, na kterých se domluvíme, vždy tak, aby jste byli spokojeni. 
 
Velkoobchod
 
Snažíme se Vám nabídnout zajímavé dekorace, nábytek a jiné interiérové doplňky. Velkoobchod se týká především parohového, dřevěného a ratanového sortimentu, který je vždy v souladu s nejnovějšími trendy.
 
Těšíme se na spolupráci právě s Vámi. 

 

Na vašem soukromí nám záleží

Tato webová stránka používá cookies k poskytování nejlepších zkušeností z prohlížení. Pokračováním prohlížení webu souhlasíte s našimi podmínkami použití cookies.

Povolit všePodrobné nastavení