Termovize FLIR SCOUT ll PS320 19mm 320x240

aflir.jpg
aflir.jpg
flir scout ll PS320 2.jpg
68 050 Kč 56 240 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v Domažlicích:ihnedPřepravní společností:zítra
Kód6510PO1251

Sedíte na posedu a myslíte si, že kolem vás žádná zvěř není, protože ji pouhým okem nevidíte. Ale jakmile se podíváte kolem sebe přes termovizi FLIR, zda přes den, nebo v noci, tak zjistíte, že jste se řádně mýlili. Budete se divit, kolik kusů zvěře se kolem vás nachází. Můžete se procházet nerovným terénem mimo ideální trasu za soumraku, před setměním nebo i za úplné tmy a vedle toho můžete objevovat noční zvířata, které si ostatní členové vaší skupiny nevšimli. Nebo můžete snadněji a rychleji objevit místo, kde se nachází postřelené zvíře. Použijte termovizi FLIR SCOUT II 320, se kterou vás nepřekvapí lehká mlha, kouř nebo stopy prachu. Loveckou termovizi FLIR SCOUT II 320 tyto faktory nezastaví.

Tato termokamera vám umožní pozorovat volně stojící zvěř ve vysoké trávě nebo částečně ukrytou v keřích i během dne. Nepřekonatelná cena FLIR jako světová jednička na trhu termovizí nechce jen přinést na trh nejvyspělejší termovizi. V zájmu společnosti FLIR je přinést možnost využití termovize co největšímu počtu uživatelů, jak jen je to možné. To je důvod, proč FLIR Systems uvádí na trh FLIR Scout II sérii za bezkonkurenční cenu. Od teď už si může každý dovolit termo noční vidění. Cena již nebude překážkou. Už se více při pozorování nemusíte omezovat a využívat méně efektivní termovizní systémy.

Užijte si pozorování na hony nebo na procházce se špičkovou termovizí FLIR SCOUT II. Výborná detekční vzdálenost Termovize FLIR Scout II 320 se může pyšnit opravdu obdivuhodnou detekční vzdáleností. Při člověku je to 450 m a při vozidle dokonce až 1230 m. Ve své kategorii tak patří Scout II 320 do absolutní špičky mezi termovize.

Nepopsatelně ostré záběry a 2x zoom Termovize FLIR Scout II je vybavena nechlazeným, bezúdržbovým, mikrobolometrovým detektorem. Takže poskytuje ostré teplotní snímky ve dne ale i v noci. Prohlédnete si je v LCD hledáčku s rozlišením 640x480 pixelů.

Všechny termovizní kamery FLIR jsou vybaveny pokročilým vnitřním kamerovým softwarem, který poskytuje ostrý obraz bez nutnosti další úpravy uživatelům.

Verze FLIR Scout II 320 disponuje 2-násobným digitálním zoomem, díky čemuž si i vzdálenější objekty víte přiblížit. Termovize FLIR vás prostě uchvátí ve všech směrech. InstAlert ™ Všechny verze FLIR Scout II jsou vybaveny unikátním systémem zobrazování InstAlert. Tato funkce vybarví nejteplejší části na snímku červeně. Díky tomu je možné velmi snadno rozeznat lidi nebo zvířata.

LED osvětlení FLIR Scout II je vybaven LED svítilnou na přední straně přístroje. Lze jej použít k osvětlení malého prostoru. Odolné tělo, nízká hmotnost a ergonomický design FLIR Scout II jsou kompaktní a extrémně odolné termovize.

Tyto termokamery jsou ideální pro každého, protože je můžete vzít s sebou kamkoliv a použít za všech okolností. Ergonomické a snadno použitelné, takové jsou termovize ze série FLIR Scout II. Tyto termovizní kamery jsou zcela ovládány jen 4 tlačítky na horní straně přístrojů. Vhodně umístěna tlačítka jsou přímo pod konečky prstů vždy v dosahu. Určitě oceníte i nízkou hmotnost tohoto termovizního přístroje - pouze 340g. Termovizi můžete tak mít všude a stále při sobě a ani o ní nebudete vědět. Protože nikdy nevíte, kdy se vám takový šikovný pomocník může hodit.

Dlouhá životnost baterie

Termovize FLIR Scout II je napájena baterií typu Li-Ion s dlouhou životností, která se nepřehřívá. Může tak pracovat až 5 hodin bez přerušení.

 

Technická specifikace:

Detektor (jádro): VOx microbolometr 336 x 256 pixelů

Průměr objektivu: 19 mm

Zorné pole: 17° x 13°

Spektrální pásmo: 7,5 - 13,5 mikrometrů

Zmrazení obrazu: NE

Digitální zoom: 2x

Startovací čas: pod 1,5 sekundy

Ostření: automatické

Dioptrická korekce: +/- 2 USB port: aktualizace softwaru / nabíjení baterie

Zabudovaný hledáček: barevný LCD display 640 x 480 pixelů

Polarita obrazu: teplá bílá / teplá černá / InstAlert

Obnovovací frekvence videa: < 9Hz NTSC

Tepelná citlivost: < 50 mK @ f/1.0

Hmotnost: 340 g

Rozměry: 172 x 59 x 62 mm

Napájaní: integrovaná Li-Ion baterie

Nabíjení baterie: USB kabel, nabíjení pomocí adaptéru nebo počítače

Výdrž baterie: 5 hodin (běžné pozorováni)

Operační teplota: od -20 °C do +50 °C

Vodeodolnost: IP-67

Detekční vzdálenost postavy 1,8 x 0,5 m: kolem 550 m

Detekční vzdálenost vozidla 4,0 x 1,5 m: kolem 1230 m

Obsah balení: - USB kabel a síťový adaptér - Poutko na zápěstí - Video kabel - Nylonové pouzdro - Návod v českém jazyce

Délka (cm)0
Šířka (cm)0
Výška (cm)0
aflir.jpg
aflir.jpg
flir scout ll PS320 2.jpg
flir scout ll PS320 2.jpg
PopisObrázky