Premin SLANISKO - miner.krmivo pro spárkatou zvěř

1SLANISKO GMP_original.JPG
1SLANISKO GMP_original.JPG
2SLANISKO_original.JPG
Premin SLANISKO_originalx.jpg
640 Kč 557 Kč bez DPH
Na objednávku
Osobně v Domažlicích:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód0601Záruka24 měsíců

Minerální krmivo pro volný celoroční příjem spárkatou zvěří. Premin SLANISKO je sypké minerální krmivo pro spárkatou zvěř, které by mělo být celoročně k dispozici.

Je určeno jako náplň do slanisek namísto kusové nebo lisované soli. Kromě soli obsahuje také vápník, fosfor a hořčík, tedy nutričně důležité prvky nezbytné pro rozvoj kostry a paroží. Premin SLANISKO dále obsahuje nezbytné stopové prvky a vitamíny pro zajištění životních funkcí organismu. V současné kulturní krajině je stále častěji zaznamenáván výrazný deficit minerálních látek pro spárkatou zvěř.

Jen s dostatkem minerií může zvěř ukázat svůj genetický a zejména trofejový potenciál. Zajištění neomezeného přístupu k minerálním látkám je důležité pro všechny druhy spárkaté zvěře, zejména pak pro březí a kojící samice.

Zvěř slaniska ráda navštěvuje celoročně, zvláště matky v době laktace a kojení mláďat. Jakmile se spárkatá zvěř naučí minerální slanisko navštěvovat, má to většinou trvalý charakter a opakovaně se ke slanisku vrací.

Je nezbytně důležité v honitbě vybudovat síť slanisek, která budou vhodně a systematicky rozmístěna, tak aby se nacházely ve všech potenciálních teritoriích zvěře. V závislosti na druhu zvěře a charakteru honitby je vhodné mít 1 slanisko na 15 – 25 ha.

Z pohledu péče o zvěř je lepší mít v honitbě více slanisek než méně. Náklady na minerální krmivo do slanisek jsou ve srovnání s celkovými náklady na péči o zvěř naprosto zanedbatelné.

Balení: pytel 25 kg

1SLANISKO GMP_original.JPG
1SLANISKO GMP_original.JPG
2SLANISKO_original.JPG
2SLANISKO_original.JPG
Premin SLANISKO_originalx.jpg
Premin SLANISKO_originalx.jpg
PopisObrázky
Zasílání novinek na e-mail
Přihlásit odběr
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Přihlaste se k odběru a my je budeme zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.

Možnosti plateb

Možnosti přeprav

Akceptujeme tyto slevové karty

Sociální sítě

©2019 - Arture.cz - Všechna práva vyhrazenaZačátek stránky