Fotopast Bunaty full HD GSM 4G

655002
Novinka
655002
655002(1)
8 490 Kč 7 017 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v Domažlicích:pondělí 15.7Přepravní společností:úterý 16.7
Kód655002

Moderní fotopast s 4G extra rychlým GSM modulem a SMS dálkovým ovládáním

Fotopast Bunaty nabízí úhel snímání 55° a umožňuje přenastavení, vypnutí či zapnutí fotopasti, nebo zaslání fotografie na vyžádání přímo z mobilního telefonu. Funkci SMS ovládání lze aktivovat nebo vypnout, přičemž aktivace výrazně ovlivňuje spotřebu energie, protože fotopast musí být stále připojena do GSM sítě. Proto doporučujeme externí napájení nebo připojení na 220V.

Výkonná polohovací anténa

Fotopast Bunaty je vybavena výkonnou polohovací anténou, která zajistí spolehlivý provoz i tam, kde ostatní fotopasti ztrácejí signál. Jakmile zaznamená pohyb, okamžitě odesílá pořízenou fotografii na váš e-mail nebo mobilní telefon. Odeslání fotografie trvá přibližně 1–3 minuty, v závislosti na kvalitě signálu.

Snadné nastavení a ekonomický provoz

Úhel záběru 55° je vhodný i pro delší vzdálenosti a odpovídá standardním fotografickým přístrojům. Nastavení pro odesílání snímků přes GSM je jednoduché díky českému manuálu a video návodu. Náklady na odesílání fotografií jsou přibližně 50 Kč měsíčně za neomezený počet fotografií. K fotopasti obdržíte zdarma dobíjecí SIM kartu bez nutnosti sepisování smluv.

Funkce FOTO+VIDEO

Fotopast Bunaty Full HD GSM 4G pořizuje fotografie i krátká videa. Režim FOTO+VIDEO umožňuje zaznamenat pohyb, ihned pořídit fotografii a současně natočit krátké video. Fotografie je okamžitě odeslána, zatímco video se uloží na SD kartu. Tato funkce je užitečná zejména při ochraně majetku, kde je důležité mít detailnější záznam situace.

Napájení a baterie

Fotopast pracuje na 8 AA baterií. Doporučujeme lithiové baterie nebo dobíjecí externí baterii, kterou lze připojit pomocí externího konektoru.

Časovač a noční přísvit

Fotopast má funkci časovače, umožňující nastavit provoz v určitých časových intervalech. Rozlišení fotografií je 24MP a videa ve Full HD kvalitě, přičemž moderní neviditelný noční přísvit 940nm zajišťuje diskrétní záznam i ve tmě.

Konstrukční výhody

Bunaty fotopasti se vyznačují velkým LCD displejem na přední straně, laserovým ukazovátkem a dobře dostupnými ovládacími prvky. Baterie jsou umístěny odděleně od elektroniky, což zajišťuje ochranu před poškozením. Fotopast má minimum lesklých ploch a umožňuje snadné maskování.

Odolnost a spolehlivost

Fotopast je dobře izolovaná a odolná vůči dešti, sněhu a mrazu. Funkce přepisování starých záznamů na SD kartě při jejím zaplnění je standardem. Fotopast Bunaty Full HD GSM 4G je ideální pro ochranu majetku i sledování zvěře. Je určena pro český trh, s kvalitním servisem a technickou podporou.

Více než 200 měst a obcí v ČR, stejně jako státní policie, používají fotopasti Bunaty pro jejich spolehlivost a výkonnost.

Délka (cm)0
Šířka (cm)0
Výška (cm)0
655002655002
655002(1)655002(1)
PopisObrázky
Na vašem soukromí nám záleží

Tato webová stránka používá cookies k poskytování nejlepších zkušeností z prohlížení. Pokračováním prohlížení webu souhlasíte s našimi podmínkami použití cookies.

Povolit všePodrobné nastavení